Fotoblog finus http://finus.flog.pl/ Fotoblog finus: finus.flog.pl. Moje zdjęcia można zobaczyć - http://www.maxmodels.pl/fotograf-finus.html, https://www.facebook.com/FinusFotografia Szanowni oglądający, naprawdę nie zależy mi na rankingach, gwiazdkach, flagach cz Tue, 19 Sep 2017 20:58:59 +0200 Tue, 19 Sep 2017 20:58:59 +0200 pl-PL http://finus.flog.pl/wpis/12155899/ http://finus.flog.pl/wpis/12155899/ Tue, 19 Sep 2017 20:58:59 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12147764/ http://finus.flog.pl/wpis/12147764/ Fri, 15 Sep 2017 15:49:13 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12133750/ http://finus.flog.pl/wpis/12133750/ Thu, 07 Sep 2017 12:26:01 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12123327/ http://finus.flog.pl/wpis/12123327/ Fri, 01 Sep 2017 16:56:38 +0200  :: żeby nie zanudzać, to ostatnie z pociągowej serii ;)

żeby nie zanudzać, to ostatnie z pociągowej serii ;)

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12121557/ http://finus.flog.pl/wpis/12121557/ Thu, 31 Aug 2017 16:36:06 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12120116/ http://finus.flog.pl/wpis/12120116/ Wed, 30 Aug 2017 20:06:29 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12104141/ http://finus.flog.pl/wpis/12104141/ Tue, 22 Aug 2017 14:49:46 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12099724/ http://finus.flog.pl/wpis/12099724/ Sun, 20 Aug 2017 11:05:29 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12095899/ http://finus.flog.pl/wpis/12095899/ Fri, 18 Aug 2017 10:45:33 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12091732/ http://finus.flog.pl/wpis/12091732/ Wed, 16 Aug 2017 09:26:21 +0200  ::

]]>