Fotoblog finus http://finus.flog.pl/ Fotoblog finus: finus.flog.pl. Moje zdjęcia można zobaczyć - http://www.maxmodels.pl/fotograf-finus.html, https://www.facebook.com/FinusFotografia Szanowni oglądający, naprawdę nie zależy mi na rankingach, gwiazdkach, flagach cz Sun, 12 Nov 2017 12:37:34 +0100 Sun, 12 Nov 2017 12:37:34 +0100 pl-PL http://finus.flog.pl/wpis/12253484/ http://finus.flog.pl/wpis/12253484/ Sun, 12 Nov 2017 12:37:34 +0100  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12230621/ http://finus.flog.pl/wpis/12230621/ Mon, 30 Oct 2017 17:37:49 +0100  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12219403/ http://finus.flog.pl/wpis/12219403/ Tue, 24 Oct 2017 16:12:47 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12217559/ http://finus.flog.pl/wpis/12217559/ Mon, 23 Oct 2017 16:25:17 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12215685/ http://finus.flog.pl/wpis/12215685/ Sun, 22 Oct 2017 17:07:46 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12197868/ http://finus.flog.pl/wpis/12197868/ Fri, 13 Oct 2017 10:26:04 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12195605/ http://finus.flog.pl/wpis/12195605/ Wed, 11 Oct 2017 21:16:45 +0200  :: Chyba wolę jednak lato ;)

Chyba wolę jednak lato ;)

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12174991/ http://finus.flog.pl/wpis/12174991/ Sat, 30 Sep 2017 17:21:08 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12171267/ http://finus.flog.pl/wpis/12171267/ Thu, 28 Sep 2017 12:10:36 +0200  ::

]]>
http://finus.flog.pl/wpis/12163652/ http://finus.flog.pl/wpis/12163652/ Sun, 24 Sep 2017 11:24:32 +0200  :: No dobrze, to jeszcze to .... i przerwa :)

No dobrze, to jeszcze to .... i przerwa :)

]]>